Egzamin teoretyczny w WORD przed kursem w nauce jazdy

Egzamin z testów na prawo jazdy możesz zdawać zanim zapiszesz się na kurs nauki jazdy. Taką możliwość dają przepisy, i wiele osób z niej korzysta. Jak zdać teorię przed kursem w OSK?

Nauka jazdy na dwa sposoby

Kurs nauki jazdy możesz zrobić na dwa sposoby - z teorią w OSK (pełny kurs), i bez niej (samo szkolenie praktyczne):

  1. Kurs bez wykładów. Do egzaminu teoretycznego (testy na prawo jazdy) przystępujesz zanim zapiszesz się na kurs w nauce jazdy. Do egzaminu przygotowujesz się samodzielnie, a w szkole nauki jazdy bierzesz udział jedynie w szkoleniu praktycznym. Jak zrobić kurs nauki jazdy tą drogą?
    1. Przygotuj się do egzaminu teoretycznego. Bardzo pomocne będzie dostęp do pełnej oficjalnej bazy pytań egzaminacyjnych. Znajdziesz ją na ZdamyTo.com.
    2. Zapisz się na egzamin teoretyczny w WORD. Weź ze sobą swój numer PKK, Gdy zaliczysz testy na prawo jazdy w ośrodku egzaminowania, zapisz się na kurs praktyczny w wybranej przez siebie szkole nauki jazdy. Weź ze sobą swój numer PKK.
    3. Ukończ szkolenie praktyczne
    4. Zapisz się na egzamin praktyczny w WORD. Weź ze sobą swój numer PKK.
  2. Kurs z wykładami. Zapisz się na pełny kurs w szkole nauki jazdy: teoria + praktyka. Po ukończonym kursie zapisz się na egzamin teoretyczny (testy na prawo jazdy) i praktyczny.

Aktualne testy online

Niezależnie od wyboru rodzaju kursu solidne przygotowanie teoretyczne jest niezbędne. Ogromną pomocą będzie ZdamyTo.com– pełna teoria on-line wraz z pełną oficjalną bazą pytań stosowanych w testach na prawo jazdy.

Image: