Aktualności z WORD Lublin

Trasy egzaminacyjne WORD Lublin: Szczygla-Gilowa-Pogodna

Testy na prawo jazdy masz zapewne w małym paluszku, więc wiesz niemal wszystko o drogach jedno- i dwukierunkowych, znakach zakazu i nakazu, ale te niewinnie brzmiące nazwy ulic kryją w sobie kilka pułapek egzaminacyjnych.

Testy na prawo jazdy - oficjalna baza egzaminacyjna

Całkiem możliwe, że egzaminator WORD Lublin Twój egzamin poprowadzi właśnie tymi uliczkami. Jak pojechać aby zdać? Przede wszystkim spokojnie, bo to strefa ograniczonej prędkości, jednak pułapek jest tu znacznie więcej.

Trasy egzaminacyjne WORD Lublin: Wrońska i okolice

Rozwiązując testy na prawo jazdy niby wiesz, że znak "stop" nakazuje zatrzymanie się, a strefa ograniczonej prędkości obowiązuje po minięciu skrzyżowania, a tym bardziej po... zawróceniu. W praktyce wychodzi to jednak gorzej, szczególnie na ulicy Wrońskiej w Lublinie.

Na co zwracać uwagę na tym rejonie egzaminacyjnym?

Wyjazd z WORD Lublin i początek egzaminu. Na co uważać?

Mała pułapka egzaminacyjna czeka na Ciebie już na wyjeździe z WORD Lublin - bardzo łatwo o wymuszenie pierwszeństwa przejazdu na pojazdach skręcających z Hutniczej w stronie WORD-u. Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Testy na prawo jazdy - pełna baza egzaminacyjna

Wyjazd z WORD Lublin - na co uważać?

Poniżej film prezentujący wyjazd z WORD Lublin. Masz dokładnie 50% szans na właśnie takie rozpoczęcie swojego egzaminu praktycznego na prawo jazdy.

WORD Lublin: Zawracanie na rondzie przy makro

Tego w testach na prawo jazdy nie ma, chociaż... jest postrachem zdających egzamin na prawo jazdy w WORD Lublin - zawracanie na rondzie przy Makro.

Zawracanie na rondzie przy Makro w Lublinie

Samo skrzyżowanie do najtrudniejszych nie należy, trzeba jednak przećwiczyć je kilka razy aby zapoznać się z jego organizacją. To co najczęściej Was guby to.... znaki "stop".

Jak pojechać aby zdać? Właśnie tak:

Pułapki egzaminacyjne WORD Lublin: Powrót do WORD

Zdanie testów na prawo jazdy prawa do jazdy jeszcze Ci nie da. Musisz przecież zmierzyć się jeszcze z zadaniami egzaminacyjnymi podczas egzaminu praktycznego. Doświadczenie egzaminatorów pokazuje, że spora część egzaminów na prawo jazdy oblewana jest... na powrocie do WORD, podczas ostatnich minut egzaminu. 

Oto ostatni odcinek jednej z tras egzaminacyjnych WORD Lublin. Na co zwracać uwagę?

Więcej pytań w testach na prawo jazdy?

W testach na prawo jazdy ma być więcej pytań. Taki zamiar zgłosiło w ubiegłym roku ministerstwo infrastruktury. Problemem okazał się jednak kodeks drogowy, ale wkrótce ma to się zmienić.

Częste przypadki utrudniania przejazdu pojazdów uprzywilejowanych skłoniły ministerstwo do zmian w testach na prawo jazdy.  Przedstawiciel resortu infrastruktury jeszcze w tamtym roku powiedział: